poniedziałek, 22 października 2012

Tylko dziś za darmo!!! Program do optymalizacji Windows!WinSysClean X3 pozwoli uporządkować rejestr systemowy i zoptymalizować pracę Windows. Zadaniami można sterować samemu lub skorzystać z szybkiego kreatora.

WinSysClean X3 to program służącym do optymalizacji Windows. Oferujący zarówno własne moduły czyszczące, jak i ułatwiający dostęp do usług systemowych - wszystkie narzędzia znajdziecie w jednym miejscu. Możecie więc sami wybrać co chcecie zoptymalizować (np: rejestr systemowy, pliki temp, cache i ciasteczka z przeglądarki), albo odpalić zautomatyzowanego menadżera Intelligent SafeClean Technology i spokojnie poczekać na zakończenie kompleksowego czyszczenia.

WinSysClean X3 oferuje możliwość usuwania z dysku twardego zbędnych plików, oczyszczania rejestru systemowego oraz zarządzania zainstalowanymi programami. Dodatkiem jest monitor systemowy zbierajacy informacje o komputerze oraz funkcja Windows Tunning, pozwalająca wyłączyć pewne funkcje systemowe (choćby automatyczny restart po instalacji aktualizacji). Program ułatwia także dostęp do narzędzi administracyjnych.

Po więcej szczegółow należy udać sięna stronę : www.giveawayoftheday.com

UWAGA !!! OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZE 14 GODZIN !!!

Źródło : komputerswiat.pl/własne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz