sobota, 10 listopada 2012

Zgarnij kilka gier na Androida za dowolną kwotę

Kolejna wyprzedaż pozwala na zakup pakietu gier dla systemu Google'a.
The Humble Indie Bundle to akcja organizowana od czasu do czasu, w ramach której możliwe jest zakupienie pakietu gier. Ważną rzeczą jest, że to użytkownik deklaruje, ile jest w stanie zapłacić za taką kolekcję. Promocje dotyczą najczęściej gier na PC, ale tym razem ich organizatorzy postanowili skupić się na Androidzie.

Nie po raz pierwszy, bo to już czwarta paczka produkcji na system Google. Co ciekawe, gry te można nie tylko pobrać po zakupie z Google Play, ale też zgarnąć kopie na Windowsa, Linuksa czy czy Mac OS X. W podstawowym pakiecie znajduje się pięć tytułów: Eufloria, Waking Mars, Splice, Crayon Physics Deluxe oraz Superbrothers: Sword & Sworcery EP.

Płacąc jednak więcej niż średnia opłata internautów (obecnie ok. 6 dolarów) otrzymamy także rewelacyjną grę przygodową - Machinarium. Cały pakiet normalnie kosztowałby około 120 dolarów, ale tu decyzja należy do nas. Pamiętać trzeba, że środki można przekazać nie tylko bezpośrednio do producentów gier, ale i na cele charytatywne. Więcej na oficjalnej stronie http://www.humblebundle.com/.


Źrodło: wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz