poniedziałek, 17 grudnia 2012

Zainteresowanie nowym Xboksem większe niż PlayStation 4

Choć nowe konsole do gier są obecnie tylko tematem plotek, tak znacznie chętniej szukamy informacji o urządzeniu Microsoftu, a rzadziej Sony.

Zainteresowanie nowym Xboksem większe niż PlayStation 4
Całkiem możliwe, że nowych konsol do gier, zarówno od Microsoftu, jak i Sony doczekamy się już za niespełna rok. Oba urządzenia są tematem wielu plotek i nierzadko sprzecznych informacji. Choć zarówno PlayStation 4, jak i nowy Xbox są ciągle owiane mgiełką tajemnicy, tak często szukamy informacji na ich temat.
Z wyników Google Trends wynika, że znacznie częściej szukamy informacji na temat nowego Xboksa. 60% wszystkich zapytań o nowe konsole stanowi urządzenie Microsoftu, a pozostałe 40%, to PlayStation 4. W Stanach Zjednoczonych zainteresowanie nowym Xboksem jest jeszcze większe, na poziomie 66% zapytań.
404387_1_f.jpg
Większe zainteresowanie Xboksem może wynikać z faktu, że na temat konsoli Microsoftu pojawia się więcej informacji niż o PS4. Zwłaszcza w ostatnim czasie. Z licznych raportów wynika, że nowy Xbox ma szansę zadebiutować na rynku już jesienią przyszłego roku.


Źródło: komputerswiat.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz