piątek, 19 października 2012

Samsung Galaxy Music: muzyka, muzyka, muzyka i... wbudowany projektor


Samsung oficjalnie prezentuje swój najnowszy model z lini Galaxy, tym razem skoncentrowany wokół muzyki.


Skoro szykowany jest model Galaxy Camera z zoomem optycznym, no to i coś dla melomanów przyda się na rynku smartfonów. Oto Samsung prezentuje Galaxy Music - muzyczny smartfon, oparty na systemie operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich, który ma oferować świetną jakość dźwięku (głośniki stereo, technologie SoundAlive, SRS i Smart Volume) i zaawansowane funkcje muzyczne.
Nowy model wyposażono w 3-calowy ekran TFT o marnej rozdzielczości QVGA, 512 MB pamięci RAM, 4 GB wbudowanej pamięci flash i na szczęście gniazdo kart pamięci microSD, na którym przechowywać będziemy mogli do 32 GB muzyki. Oprócz tego znajdziemy tu 3-megapikselowy aparat (brak autofokusu), łączność WiFi b/g/n z funkcją Direct, Bluetooth 3.0 oraz złącze microUSB, a także baterię o pojemności 1300 mAh.

Pomimo, że jest to telefon muzyczny, będziemy mogli także wyświetlać dzięki niemu filmy i zdjęcia. I to na ścianie, bowiem urządzenie oferuje wbudowany projektor, dysponujący jasnością 9 lumenów i wyświetlający obraz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli.
Ceny nowego Samsunga Galaxy Music jeszcze nie znamy, ale patrząc na specyfikację, spodziewamy się ceny zdecydowanie poniżej 1000 złotych. Wiemy natomiast, że dostępne będą dwie wersje smartfona - z jednym lub dwoma slotami na kartę SIM.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz