sobota, 3 listopada 2012

Fragmenty rozgrywki z Angry Birds Star Wars. Kultowi bohaterowie w akcji!

Romans Wściekłych Ptaków i Gwiezdnych Wojen nie może się nie udać. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowsza odsłona kultowej serii fińskiego Rovio.Już 8 listopada pojawi się najnowsza część Angry Birds przeznaczona na urządzenia z systemami Android i iOS. Tym razem dojdzie w niej do zderzenia dwóch światów: Wściekłych Ptaków i Gwiezdnych Wojen. Bestsellerowa gra stworzona przez fińskie studio Rovio jest stosunkowo młoda, ale zdobyła już tak gigantyczną popularność, że spokojnie może stanąć w szranki z legendarnym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa.
Owocem tego mezaliansu będzie Angry Birds Star Wars, czyli najnowsza odsłona kultowej serii, która połączy charakterystyczne elementy dwóch rozpoznawalnych marek. Luke Skywalker i księżniczka Leia będą tu jednymi z bohaterów zabawy, której proste zasady pokochało już ponad miliard ludzi z całego świata. Mieczy świetlnych również nie zabraknie.

Luke & Leia:


Han Solo & Chewie:


R2-D2 & C-3PO:Nie ma chyba osób, które nie kojarzą tych kultowych bohaterów Gwiezdnych Wojen. Tak samo jak trudno obecnie o kogoś, kto nie słyszałby o fenomenie Wściekłych Ptaków. A już 8 listopada dojdzie do połączenia tych dwóch światów. W App Store i Google Play pojawi się Angry Birds Star Wars i ponownie cały świat oszaleje na punkcie tej prostej, ale jednak wielkiej gry.
Nie wiem jak wam, ale mnie wydaje się, że dzięki zgrabnemu połączeniu dwóch mocnych marek, fińskie Rovio może już powoli organizować szampany, które posłużą do świętowania kolejnego rekordu sprzedaży…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz