wtorek, 27 listopada 2012

Nowy rekord YouTube! Kto pobił wynik Justina Biebera?

Ten teledysk to najpopularniejszy filmik w historii YouTube, czyli nomen omen również całego internetu. Domyślacie się, o jakim mowa?

Nowy rekord na YouTube! Kto pobił wynik Justina Biebera?

Teledysk do utworu "Baby" Justina Biebera NIE jest już najpopularniejszym wideo w historii YouTube. Teraz ten tytuł należy do południowokoreańskiego wykonawcy PSY, który podbił świat swoim tanecznym przebojem "Gangnam Style".
Teledysk do "Gangnam Style" na YouTube jest dostępny zaledwie od 15 lipca tego roku, a został obejrzany już ponad 825 milionów razy! Każdego dnia przybywa mu od 7 do 10 milionów wyświetleń, w związku z czym przekroczenie magicznej granicy miliarda jest już tylko kwestią czasu. Kto jeszcze nie widział teledysku, który dosłownie podbija cały świat?
Dla porównania, poprzedni rekordowy teledysk, czyli ten do wspomnianej piosenki Justina Biebera, ma w tej chwili ponad 805 milionów wyświetleń, ale osiągnięcie tego wyniku zajęło mu ponad dwa lata, bo został opublikowany w lutym 2010 roku. A "Gangnam Style" podbiło internet w niewiele ponad cztery miesiące…Źródło: komputerswiat.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz